• Перейти на RU
 
Ми працюємо! Записатися на заняття можна у адміністратора - +38 (096) 808 27 90
 

Контемпорарі

Хочеш вийти за рамки звичайного танцю?

Paradise Dance Center дає чудову можливість спробувати себе в напрямку Contemporary dance!
Контемпорарі денс - це сучасний танцювальний напрямок, що набирає популярності останніми роками, зокрема і в Запоріжжі.
На заняттях з контемпорарі танцюристи вчаться бути ВІЛЬНИМИ від напруги, затисків, рамок і правил. Дітям тут можна вдосталь побавитися, а тим, хто постарше - знайти гармонію зі своїм тілом (незалежно від того, яким нам його дала природа).
Щоб потрапити до нас, особливої підготовки не потрібно. Зріст, вага і комплекція не важливі. Достатньо просто любити танець і музику.
Позбутися страху самовираження, відчути простір і себе в ньому, почути кожну частину свого тіла - ось головна мета уроків з contemporary dance.
Однієї певної техніки для цього напрямку не існує. Базою є поєднання безлічі різних технік, як східних, так і західних шкіл. На початковому етапі ми приділяємо увагу техніці "реліз" і "Flying low" (робота з підлогою), тренуванню дихання і управлінню своєю енергією.
Тренери школи Paradise працюють у команді та взаємодоповнюють один одного. Техніки навчає один викладач, хореографію дає інший. Заняття з партнерства можуть вести два тренери одночасно.
Контемпорари
Контемп
 
Paradise Dance Center пропонує уроки контемпорарі як основний або додатковий стиль танцю. Ви зможете вибрати повний абонемент (заняття 3 рази на тиждень) або разові тренування по суботах, залежно від ваших цілей.
Одяг для навчання цього танцю - вільний, що не сковує рухів, взуття не потрібне, можна танцювати босоніж.
Заняття з contemporary не схожі на звичайне тренування. Це, скоріше, не урок, а майстерня, де танцюрист під керівництвом тренера створює щось незвичайне, неординарне, свій власний витвір мистецтва.
Учні Paradise Dance Center регулярно беруть участь у концертних програмах, змаганнях і різних танцювальних заходах.
Свобода руху, розкріпачення, звільнення від тілесних затисків, танцетерапія, чудовий настрій - це бонус, який отримають усі без винятку, потрапивши на наші тренування!
 
 
Фламинго смотрит вправо

ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ. ВОЛГОГРАДСЬКА, 26А +38 (095) 044 22 59 (адміністратор) +38 (096) 808 27 90 (адміністратор) +38 (099) 614 69 31 (директор)

ПРОСТІР ТВОЄЇ СВОБОДИ

Фламинго смотрит влево