• Перейти на RU
 
Ми працюємо! Записатися на заняття можна у адміністратора - +38 (096) 808 27 90
 
Paradise - лучшая студия танцев в Запорожье
 

Paradise dance center - ЦЕ СТУДІЯ ТАНЦЮ ПРЕМІУМ КЛАСУ

Розташована вона в самому центрі Запоріжжя, в елітному житловому комплексі на території ділового центру. Приміщення охороняється.
На вході вас зустріне доброзичливий консьєрж і підкаже, як нас знайти. А знайти дуже просто - карта, фото тренерів і студії внизу цієї сторінки. Ми займаємо чотири окремі локації для залів і роздягальні на першому поверсі. Сучасний ремонт і чисті приміщення створюють комфортні умови для наших танцюристів.
Назва Paradise Dace Center невипадкова.
"Dance" - тому що школа танцю. "Center" - тому що в нашій студії є цілих 4 затишних зали, три з яких передбачають групові заняття, і один використовується тільки для індивідуальних занять. Така концепція забезпечує максимально індивідуальний підхід для кожного, хто займається в студії. Ну і звичайно ж "Paradise" - тому що наша команда прагне створити справжній райський куточок для всіх любителів сучасних і східних танців, як в плані інтер'єру, так і процесу навчання.
Індивідуальний підхід і домашній затишок - це те, що відрізняє студію танцю Paradise від інших танцювальних шкіл міста.
Приходьте! Наші тренери із задоволенням поділяться з вами своїми знаннями, а також подарують чудовий настрій і тепло своїх сердець.
 
 

Наша студія

🔍 Зображення збільшуються при натисканні.
 

Стилі, що викладаються в Paradise Dance Center

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
 

ЯК НАС ЗНАЙТИ

Школа танцев Paradise
 
Фламинго смотрит вправо

ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ. ВОЛГОГРАДСЬКА, 26А +38 (095) 044 22 59 (адміністратор) +38 (096) 808 27 90 (адміністратор) +38 (099) 614 69 31 (директор)

ПРОСТІР ТВОЄЇ СВОБОДИ

Фламинго смотрит влево