• Перейти на RU
 
Ми працюємо! Записатися на заняття можна у адміністратора - +38 (096) 808 27 90
 

Lady dance (HIGH HEELS)

Шукаєш можливість розкрити свою внутрішню сексуальність?

Тренера студії танцю Paradise Dance Center в місті Запоріжжя з радістю допоможуть тобі в цьому!
Спеціально для дівчат віком від 16 років у нашій школі танцю проводяться заняття з сучасного танцювального напрямку lady dance.
 
Lady dance в Dance Room Paradise (Запорожье)

Обработка видео...

 
Леді денс, high heels або ж стрип пластика - це мікс таких стилів, як contemporary, go-go, jazz-funk, strip-plastic і вакінг. Головне в цьому танці - чіткість і граціозність, які доповнюються яскравими емоціями танцюриста.
На тренуваннях з lady dance у школі танцю Paradise Dance Center ми приділяємо особливу увагу розвитку жіночності та підняттю самооцінки. Адже хто, як не ми, дівчата, знаємо наскільки важливо бути впевненою в собі і вміти підкорити будь-якого чоловіка поглядом і витонченістю кожного руху.
Якщо ти хочеш навчитися висловлювати емоції в танці, рухаючись гармонійно і пластично, тобі до нас! Тренер нашої студії допоможе тобі освоїти елементи вже згаданих стилів і поліпшити гнучкість твого тіла. Результатом тренувань стануть не тільки танцювальні навички, а й манера тримати себе. Це допоможе тобі зробити ходу елегантною, а поставу - воістину жіночною. Крім цього, інтенсивні тренування - це чудовий спосіб схуднути і тримати себе у формі.
Хочемо звернути твою увагу на те, що стрип пластика - це не стриптиз. У цьому стилі танцю немає нічого вульгарного. Рухи в леді денсі можуть бути як повільними, так і динамічними. А гнучкість і пластичність надає цьому танцю ту саму емоційність і сексуальність.
У нашій школі танцю у тебе є можливість займатися цим стилем як за абонементом, так і разово. Ти можеш обрати вечірні заняття в будні дні або групу вихідного дня в неділю. Переходь за посиланнями нижче та дізнайся додаткову інформацію про розклад і вартість занять.
Чекаємо на тебе на наших тренуваннях!
 
 
Фламинго смотрит вправо

ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ. ВОЛГОГРАДСЬКА, 26А +38 (095) 044 22 59 (адміністратор) +38 (096) 808 27 90 (адміністратор) +38 (099) 614 69 31 (директор)

ПРОСТІР ТВОЄЇ СВОБОДИ

Фламинго смотрит влево