• Перейти на RU
 
Ми працюємо! Записатися на заняття можна у адміністратора - +38 (096) 808 27 90
 

східні танці

Хочете навчитися танцювати східні танці?

Школа танців Paradise Dance Center - це найкращий вибір для Вас і Вашої дитини!
Вікових і фізичних обмежень немає!
У нашій студії східними танцями займаються дівчатка з 4-х років. Ми максимально комфортно ділимо всіх охочих на невеликі групи за віком і рівнем танцювання.
Тренера школи проводять заняття для танцюристів-початківців, для просунутого рівня і профі-класу.
Головна тренерка з bellydance в Парадайз - Наталія Гончарова - засновниця та керівниця студії, педагог з багаторічним досвідом роботи, учениці якої є чемпіонами зі східних танців не тільки України, а й світу!
Один раз прийшовши в Paradise Dance Center, Ви переконаєтеся, що навчитися танцю живота в місті Запоріжжя - це просто, весело і цікаво!
Победители кубка Мира по восточным танцам
 
Танцюристки нашої студії мають змогу виступати на сценах по всій Україні, брати участь у змаганнях зі східних танців, ставати призерами та переможцями різноманітних фестивалів і конкурсів. Дорослі також можуть здійснити свою дитячу мрію - потрапити на велику сцену!
Про користь східного танцю написано величезну кількість матеріалу. Загалом, головні переваги тих, хто займається цим напрямком - чарівна грація, пластика та вміння володіти кожною частиною свого тіла. Дитячі східні танці розвивають гнучкість, почуття смаку та впевненість. Дорослі дівчата зможуть підкреслити свою жіночність, схуднути та насолодитися красою кожного руху.
Серед шкіл зі східних танців у Запоріжжі Paradise Dance Center вирізняється особливим індивідуальним підходом - ми підберемо для Вас саме те, що вам потрібно, чи то бажання набути чудового хобі, чи виступати на професійній сцені. Викладачі нашої школи постійно працюють над своїм професійним зростанням, відвідуючи численні майстер-класи та самі є діючими танцюристами високого рівня.
Восточные танцы в Paradise
Dance Room Paradise - Арабская ночь

Обработка видео...

 
У нашій школі Ви зможете вивчити класичний східний танець (ракс шаркі, тараб), познайомитися з фольклорними напрямками (саіді, баладі, дабка, халіджі, ірак, шаабі), а також спробувати себе в номінації "шоу" або "фьюжен". Ми не тільки навчимо Вас красиво рухатися, а й дамо знання про історію східного танцю та його основні різновиди. Ми допоможемо Вам знайти свій стиль і досягти вашої мрії - навчитися красиво виконувати танець живота.
Наступна відмінна риса студії танцю Paradise - це акцент на універсальному, всебічному розвитку. Поряд зі східними танцями ми вивчаємо основи класичної хореографії, елементи contemporary і акробатики, займаємося стретчингом і фізпідготовкою. Школа регулярно запрошує викладачів з інших міст для обміну досвідом, що дає змогу нашим дівчаткам постійно рости і розвиватися.
Якщо Ви - новачок і сумніваєтеся у своїх силах, приходьте на наші уроки танців і переконайтеся, що саме з нашими тренерами у Вас все вийде!
 
 
Фламинго смотрит вправо

ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ. ВОЛГОГРАДСЬКА, 26А +38 (095) 044 22 59 (адміністратор) +38 (096) 808 27 90 (адміністратор) +38 (099) 614 69 31 (директор)

ПРОСТІР ТВОЄЇ СВОБОДИ

Фламинго смотрит влево