• Перейти на RU
 
Ми працюємо! Записатися на заняття можна у адміністратора - +38 (096) 808 27 90
 

сучасні танці

Хочете навчитися круто танцювати сучасні танці?

Тренери Pardise Dance Center із задоволенням навчать Вас цьому!
Для початку потрібно зрозуміти, що саме Ви хочете: здивувати друзів у клубі, освоїти вуличні танці чи досягти рівня професійного танцюриста. Як би там не було, Paradise Dance Center - це унікальна платформа для розвитку Ваших танцювальних навичок.
Сучасні танці в нашій школі представлені в таких стилях як hip-hop (хіп-хоп), contemporary dance (контемпорарі), jazz-funk (джаз-фанк), dancehall (денсхолл), waacking (ваакінг), vogue (вог), класична хореографія, основи акробатики.
Студія Paradise займається навчанням дівчаток і хлопчиків з 4-х років.
Перший рік є підготовчим і включає в себе заняття з вивчення основних танцювальних навичок і рухів, загальної фізичної підготовки, розвитку координації та почуття ритму. Уроки для початківців побудовані за принципом "від простого до складного". Ми вивчаємо напрямки, які підійдуть як для дівчаток, так і для хлопчиків, як для дітей, так і для дорослих.
 
Отчетный концерт Dance Room Paradise 2021 - танец "NUM"

Обработка видео...

 
Можете бути впевнені, з нашими кваліфікованими тренерами навчитися танцювати сучасні танці в місті Запоріжжя зможе кожен!
Групи поділяються як за віком: дитячі (4-6 і 7-9 років), підліткові (10-12 і 13-16 років) і дорослі (без обмежень за віком), так і за досвідом танцювання: початківці (нульовий рівень), ті, хто продовжує (2-3 роки навчання) і досвідчені (більше 3-х років навчання).
Танцюристи студії Paradise Dance Center регулярно беруть участь у конкурсах і фестивалях. Це дає можливість дітям показати свої вміння на великій сцені, а дорослим - здійснити свою дитячу мрію.
За бажання в нашій студії Ви можете вибрати групові або індивідуальні тренування в тому стилі, який припав Вам до душі. У розпорядженні нашої школи 4 окремі зали в самому центрі Запоріжжя.
 
 

А тепер трохи про стилі, які Ви зможете вивчити в нашій студії.

Джаз-фанк в школе танцев Dance Room Paradise
 
Хіп-хоп
Без зайвих слів! Один із найпопулярніших вуличних танців. Якщо ви любите свободу рухів і ритмів, цей стиль - для вас!
Джаз-фанк
Хочете розкріпачитися, проявити свою жіночність або манірність, притягуючи погляди всіх оточуючих? Тоді обирайте джаз-фанк.
Денсхол
Ритми та енергія сонячної Ямайки близькі Вам? Тоді спекотний стиль денсхол - це ваш вибір.
Ваакінг/Вог
Шукаєте ексклюзив у сучасних танцях? Незвичайні рухи, образи, прояв своєї харизми - головні особливості цих стилів, які підкорили весь танцювальний світ.
Contemporary dance
Цей багатогранний і особливий напрямок підійде справжнім мрійникам. Тим, хто любить танці зі змістом і готовий порушувати звичні шаблони. Contemporary містить у собі безліч різних технік, спрямованих на вивчення можливостей свого тіла. Танець дуже експресивний. Рухи народжуються зсередини і шукають продовження в м'язах і суглобах. Якщо Ви не боїтеся вийти за рамки класичного танцю - Вам сюди!
Акробатика
Давно мрієте навчитися основам акробатики? Разом із нашим уважним тренером, Ви зробите це без травм. Заняття включає в себе розігрів м'язів, елементи стрейчінга і закачування, а також вивчення базових основ акробатичних стрибків, переворотів і стійок. Наш тренер з акробатики знає, як поетапно розвивати індивідуальні особливості та досягти максимально можливого результату в кожного танцюриста. Спробуйте, і Ви побачите, що можете набагато більше, ніж собі уявляли!
 
Контемпорари в школе танцев Dance Room Paradise
 
Ну що, Ви все ще хочете навчитися танцювати сучасні танці? Тоді ласкаво просимо до нашого райського куточка! Уважні та доброзичливі тренери підкажуть вам, як зробити перші кроки в танцювальному світі та будуть уміло скеровувати впродовж усієї танцювальної кар'єри.
З нетерпінням чекаємо Вас на наших тренуваннях!
 
Фламинго смотрит вправо

ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ. ВОЛГОГРАДСЬКА, 26А +38 (095) 044 22 59 (адміністратор) +38 (096) 808 27 90 (адміністратор) +38 (099) 614 69 31 (директор)

ПРОСТІР ТВОЄЇ СВОБОДИ

Фламинго смотрит влево