• Перейти на RU
 
Ми працюємо! Записатися на заняття можна у адміністратора - +38 (096) 808 27 90
 

ЛОГОРИТМІКА

Універсальні заняття, що спираються на зв'язок слова, музики та руху

У школі танців Paradise Dance Center у Запоріжжі для найменших танцюристів віком від 2 до 4 років проходять заняття з логоритміки.
Логоритміка - це спеціально розроблений комплекс вправ для малюків, метою яких є розвиток мовленнєвих навичок, відпрацювання простих танцювальних рухів і тренування музичного слуху. Під час занять малюки виконують різні мовленнєві вправи з використанням рухів, слів, музики.
Вік 2-4 роки - це якраз таки той період, коли малюк уже може самостійно співати та повторювати рухи. Саме в цьому віці дуже важливо закласти правильний і гармонійний розвиток без зайвого тиску на дитину.
Заняття з логоритміки в нашій студії проходять щонеділі. Коли дитина подорослішає, вона зможе перейти в групу за вужчим напрямком і відвідувати заняття кілька разів на тиждень.
 
Логоритмика в Запорожье
 
Заняття з логоритміки включають у себе:
  • музично-рухові ігри;
  • пальчикові ігри, спрямовані на зміцнення м'язового тонусу;
  • дихальні вправи;
  • захопливі ігри для розвитку загальної моторики з мовленнєвим супроводом і використанням різного матеріалу: масажні м'ячики-їжачки, килимки з різними поверхнями, шишки, горіхи, стрічки;
  • логоритмічні музичні ігри для розвитку в дітей почуття ритму (бубон, маракаси, барабани).
 
 
Фламинго смотрит вправо

ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ. ВОЛГОГРАДСЬКА, 26А +38 (095) 044 22 59 (адміністратор) +38 (096) 808 27 90 (адміністратор) +38 (099) 614 69 31 (директор)

ПРОСТІР ТВОЄЇ СВОБОДИ

Фламинго смотрит влево