• Перейти на RU
 
Ми працюємо! Записатися на заняття можна у адміністратора - +38 (096) 808 27 90
 

ТАНЦі ДЛЯ ДіТЕЙ

Повний спектр танцювального розвитку для Вашої дитини!

У школі танців Paradise Dance Center в Запоріжжі ми досконально опрацювали процес танцювальної та фізичної підготовки дітей з самого раннього віку.
У нашій студіїї можуть займатися діти починаючи від 2 років. Розклад занять підібрано таким чином, що по ходу дорослішання, дітки можуть переходити з однієї групи в іншу і поступово вивчати різні танцювальні напрямки, а також займатися в групах зі стретчингу (розтяжка), флай-йоги, акройоги, акробатики.
Якщо вік Вашої дитини від 2 до 4 років, ми запрошуємо Вас на заняття з логоритміки. Під час занять малюки виконують різні мовленнєві вправи з використанням рухів, слів, музики. Цілі та завдання логоритміки - допомогти дітям розвинути мовленнєві навички, навчити їх основних танцювальних рухів і тренувати музичний слух.
Після того, як дитина навчиться взаємодіяти з тренером, умітиме концентрувати свою увагу на музиці та рухах, тренер може перевести її в старшу групу з сучасної хореографії. Ця група розрахована на діток віком від 3 до 5 років.
 
Отчетный концерт Dance Room Paradise 2021 - Мухаморчики

Обработка видео...

 
Для хлопчиків і дівчаток віком від 4-5 років у нашій студії проходять заняття з сучасних танців. Це наступний етап танцювального розвитку дитини. На заняттях із сучасних танців діти вивчають різні танцювальні напрямки, такі як: hip-hop (хіп-хоп), contemporary dance (контемпорарі), jazz-funk (джаз-фанк), dancehall (денсхолл), waacking (ваакінг), vogue (вог).
 
Отчетный концерт Dance Room Paradise 2021 - Acrobatic dance

Обработка видео...

 
Для дівчаток від 4 років також діє група зі східних танців. Дівчатка займаються із засновницею студії Наталією Гончаровою і з малих років починають готуватися до конкурсної діяльності та своїх перших призових місць на змаганнях.
Надалі діти переходять у більш старші групи по ходу дорослішання або ж у міру розвитку танцювальних навичок. У Paradise Dance Center групи з сучасних і східних танців працюють для різного віку, починаючи від 4 років і далі без обмеження, адже у нас займаються і підлітки, і дорослі танцюристи.
Як уже було зазначено раніше, крім основних напрямків дітки можуть відвідувати заняття з класичної хореографії, основ акробатики, флай-йоги, стретчингу, акройоги.
Детальний перелік діючих груп можна завжди дізнатися в нашому розкладі занять, або ж проконсультувавшись з нашим адміністратором.
 
Фламинго смотрит вправо

ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ. ВОЛГОГРАДСЬКА, 26А +38 (095) 044 22 59 (адміністратор) +38 (096) 808 27 90 (адміністратор) +38 (099) 614 69 31 (директор)

ПРОСТІР ТВОЄЇ СВОБОДИ

Фламинго смотрит влево